Inwestor

Ekspert w inwestowaniu na rynku nieruchomości luksusowychPlatinum Properties Group S.A. zajmuje się inwestowaniem, obrotem i zarządzaniem projektami w obszarze nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka jest ekspertem w inwestowaniu na rynku nieruchomości. Obecnie jej działalność koncentruje się na segmencie nieruchomości mieszkalnych wysokiej jakości oraz ofercie powierzchni biurowych. Główne kompetencje działalności PPG S.A. to zarządzanie cyklem kreowania wartości nieruchomości, organizowanie projektów i nadzór nad realizowanymi inwestycjami, zarządzanie relacjami z klientami oraz marketing i public relations.

Dzięki kompleksowemu podejściu na każdym etapie realizacji inwestycji nadajemy projektowi nowe wartości, sprawiamy, że oferta jest unikalna dla odbiorcy. Stabilna sytuacja finansowa i zbilansowany rozwój wszystkich spółek wchodzących w skład grupy powodują, że jest ona, jako całość, poważnym i godnym zaufania partnerem zajmującym się projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości.

W 2009 roku spółka zadebiutowała na rynku NewConnect, dołączając tym samym do grona spółek publicznych. Jej przejście na parkiet główny planowane jest na II połowę 2012 roku.